بهار من . . .

توی این دنیا تنها یه چیز بیشتر از همه داشته هام ارزش داره برام و اون

خانواده ای که با هیچ چیز عوضش نمی کنم.

پدر و مادرم تموم زندگیمن، خواهرام تموم امیدم و برادرم تنها بهونه برای ادامه زندگی . . .

خواهرامو دوست دارم و تا به این لحظه هیچ احدی نتونسته ما رو از هم جدا کنه و با خنده هاشون شاد میشم و با غمشون گریه میکنم، با دردشون زجر میکشم و با شادیشون پر و بال میگیرم.

هر لحظه که بهشون فکر میکنم براشون دعا میکنم و هر لحظه از خدا میخوام بهترین ها رو براشون رقم بزنه.

و امروز برای بهارم مینویسم. . .

بهار من یه کم بیا برگردیم به عقب، اون زمانی که شاید داشته های مالی زیادی نداشتیم، شاید نسبت به همسنای خودمون کمتر بودیم ولی سرفراز و با غرور . . .

تموم غممون نداشتن چیزای پیش پا افتاده بود ولی زندگی برامون رنگ داشت، زندگی هر روز موضوع جدیدی برای خندیدن ما داشت.

بی پروا می خندیدیم و بدون انتظار زندگی میکردیم، همیشه یکی بود که خنده های طولانی رو بهمون هدیه بده، همیشه یکی بود که با مسخره بازیاش ما رو مدتی مشغول کنه، همیشه یکی بود که با سر و صدا و تعریفای قشنگش ما رو به وجد بیاره و اون یک نفر

خود تو بودی . . .

اصلا فکر نکن دارم مرثیه خونی میکنم، نه نمی خوام حتی لحظه ای غم به دلت راه بدی، فقط مینویسم که بدونی هر لحظه بهت فکر میکنم و شاد بودن و لبخند تو برام مهمه. فقط بخون بهار قشنگم . . .

بهارم خودت میدونی که تو و حمیده رو با دنیا عوض نمی کنم، تو خودت میدونی که فقط بخاطر شماست که هستم، اگر خدای نکرده سرت درد بگیره من میمیرم، همیشه میخوام که همون بهاری باشی که من میشناختم، همیشه ازت میخوام استوار و مقاوم باشی، ازت میخوام که برای بدست آوردن همه اون چیزی که دوست داری تلاش کنی.

درس بخونی، پیشرفت کنی و برسی به اوج موفقیت.

نزار یه موضوع کوچیک تو رو بهم بریزه، نزار مشکلات کوچیک و پیش پا افتاده تو رو مشغول خودشون کنن.

من با خنده های تو انرژی میگیرم، درسته ناخواسته درگیر خیلی از مشکلات شدیم ولی نباید بزاری این مشکلات بر تو غلبه کنن، نزار هیچ چیز و هیچ کس تو رو متوقف کنه.

بهارم بخند

بهارم دوست دارم . . .

 

/ 2 نظر / 56 بازدید
حامد

از خدا میخوام همیشه خوب و سلامت تو رو واسه ما و خانوادت، و خانواده و کسایی رو که دوست داری رو واسه تو نگه داره.. مراقب خودت و دل مهربونت باش..

ستاره

سلام خوشگل خانوم..عزیز دلم..خوبی؟دلم برات تنگ شده بود..ایشالله همیشه کنارهم شادباشیدوهیچ وقت خنده ازروی لباتون نره...حالا بهارکیه؟که براش اینونوشنی؟[نیشخند][ماچ]